KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11619184
nr 1161 9184
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färgetsning, Ej signerad, bladets mått: 42x61
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 februari 2018
kl 19:28:48
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)